Серина Уилямс прие тежко загубата от Бианка Андрееску с 6:3, 7:5 във финала на откритото първенство по тенис на САЩ.
"Просто се борех да остана в мача. Феновете ме подкрепяха толкова яростно, че играех все по-добре и се борех все повече. Бианка обаче направи страхотен мач. Гордея се с нея и ми се искаше аз да бях играла по-добре. Независимо от това, аз се радвам, че бях в този финал. Не е лесно да си на подобно ниво толкова дълго време", заяви Уилямс.








Парламентът разглежда окончателно промените в Закона за съдебната власт
Пърленка със сирене, кашкавал и семена - рецепта без глутен
4 зодии ще се радват на невероятен късмет от 30 юни 2026
Засега са потвърдени 32 жертви на опустошителните трусове във Венецуела СНИМКИ
Африкански шаман освободи Хари Кейн от черната магия
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Шест проблема при Volkswagen Passat CC на старо
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Джош Хокит отново предизвика Сирил Ган със скандално послание
Иън Мачадо Гари подписа с агенцията на Еди Хърн
Александър Емеляненко отново в болница заради проблеми с гърба
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар